A është i drejtë debati mbi sistemin fiskal?

Xhabyni Shqipëria është një vend sa i vogël aq edhe poteremadh, tenton të prodhojë lajme edhe pse nuk ka kapacitetin për t’i brendësuar ato. Një ndër këto lajme ka filluar të jetë edhe ai mbi debatin mes mbështetësve të taksës progresive dhe asaj të sheshtë, në fakt lajm nuk përbën ngjarja se në vendin tonë […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top