Administrata dhe ç’rregullimet në IQ

E keni vënë re se të afërmve të politikanëve iu rritet IQ-ja sapo hapet dera e pushtetit? Një deputet, 30 të punësuar nga rrethi i tij familjar e miqësor. Po në rrethin tuaj? Me siguri nuk keni njerëz me IQ të lartë, ndaj nuk punësohen me meritë të plotë aty ku përfundojnë këta më sipër…

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top