AMC + Vodafone, 1.96 miliardë dollarë të ardhura, 730 milionë fitime

Dy kompanitë më të mëdha celulare në Shqipëri, Vodafone dhe AMC kanë patur gjatë periudhës pesëvjeçare 2008-2012 të ardhura të përgjithshme prej 196,207,324,000 lekë shqiptare. Që ta themi më thjeshtë, 196 miliardë lekë, ose 1,4 miliardë euro, ose 1.96 miliardë dollarë. Të dhënat janë nga bilancet e këtyre kompanive të dorëzuara te Qendra Kombëtare e […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.