ARTI I VËSHTIRË I LESHPUNIMIT

Para disa ditësh, shkrova në blog për arkivat e faqeve të institucioneve, duke marrë disa shembuj nga faqja e Këshillit të Ministrave dhe nga faqja e Presidencës. Vëreja se materialet e vjetra, ose të administratave të mëparshme ishin zhdukur nga këto faqe. M’u tha të nesërmen, në komentet, se arkivat në faqen e re të […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top