Banka e Spermës kërkon donatorë në Kinë: Vetëm Komunistët e Mirë Lejohet të Aplikojnë

Javier C. Hernández, The New York Times 13 prill 2018 Nuk lejohen tullacët. Nuk lejohen ata që kanë sëmundje të trashëgueshme si ata që janë daltonikë. Dhe nëse ka ndonjë dyshim për këtë punë,...

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top