BE na tha “Jo”. E duam, s’na do, po me kë të martohemi?

Shqipëria nuk është gati të pranohet në BE! Asnjë dyshim për këtë! Por, BE nuk na refuzoi pse nuk jemi gati, por sepse nuk na do!
Dhe si do mësohemi ne me këtë ide? E çdo bëjmë për të krijuar një realitet të ri?

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top