Buletini i lajmeve: Tre burra, tre ndihmës burra dhe një grua

Një burrë bëri sot një status në Twitter. Ai tha se ndjehet shumë i lumtur sepse ka takuar një burrë tjetër. Vijojmë me lajme të tjera. Një burrë bëri sot një status në Facebook. Ai tha se ndjehej i mërzitur dhe se po dëgjonte një këngë të viteve ’70. Vijojmë me lajme të tjera. Një […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top