DIPLOMACI ME DY PRESA

Teksa Kryetari i ri i Kuvendit Ilir Meta e siguron ambasadorin turk për “vëllazërinë”, piktura në sfond nuk lë shteg për dyshime: ansambli folklorik shqiptar i këngëve dhe valleve mbetet i kapur peng në mbledhjen e Lidhjes së Lezhës, ku ende debatohet qëndresa ndaj pushtuesit osman.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top