DY FAQET E DISKRIMINIMIT

Ka nisur një polemikë, te ResPublica, në lidhje me një artikull të M. Aleksit, botuar në gazetën Dita. Në artikullin e vet, Aleksi ndërmerr analiza psikologjike të Berishës dhe të Ramës, në bazë të prejardhjes së tyre sociale: njëri malësor, tjetri qytetar; për të vendosur lidhje midis veseve/virtyteve të këtyre, dhe fëminisë së tyre, mënyrës […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top