Dy rrugët për qeverinë e re

Gjergj Erebara Lajmi i mirë është që të gjitha problemet aktuale të Shqipërisë janë në dorë të qeverisjes. Pyetja është nëse qeveria do të zgjedhë rrugën e të mosbërit asgjë, apo do t’i hyjë rrugës së vendimeve të ashpra Teoria klasike e ciklit ekonomik dhe politik thotë se qeveritë premtojnë ulje taksash e rritje shpenzimesh […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top