E VËRTETA NË QEVERI

Unë nuk besoj se të gjithë politikanët janë hajdutë apo të korruptuar, por besoj se të gjithë, pa përjashtim, pranojnë të thonë çfarë nuk mendojnë ose të mos thonë tamam çfarë mendojnë. Për mua ky kompromis është i vetmi mëkat absolut i politikanit, që e ndan nga njeriu i lirë dhe e fut në rrugën […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top