Fushatë absurdesh

Gurin, njëri prej tyre e mban në dorë. Tjetri shpiku rregulla të reja loje. E i fundit vazhdon të qajë, se do t’ia japin gurin se s’bën, edhe pse akoma nuk është i qartë se kush e ka dhe ku e mban atë gur. C’Albanistan?…

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top