KADAREJA NË EUROFESTIVAL!

Shkrimi i Paskal Stafës, për aktorët “yje” që do të luajnë rolet e Martin dhe Erika Camajt në një dokumentar për shkrimtarin, më bëri të mendoj për një dukuri në kulturën tonë, sa të kotë aq edhe të bezdisshme. Edhe pse disa filma dokumentarë lejojnë inskenime të vogla të ngjarjeve dhe të personazheve, në mungesë […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top