Kanabis i mjaftueshëm për të bërë 900,000,001 njerëz

Një zyrtar tha se ka parë nga ajri fusha të mbjella me kanabis dhe që japin një bereqet të bollshëm. Një zyrtar tjetër pranë të parit bëri të ditur se ai i ka parë të njëjtat fusha të mbjella me kanabis nga këndvështrimi tokësor, por mendimi i tij qe që ndoshta bereqeti nuk do të […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top