Krishtlindje mirditore

Në Mirditë, dita e lindjes së Krishtit është ndryshe. Në ka vend në Shqipëri ku ndjehet atmosfera e vërtetë që lidh njeriun me besimin, e përmes tij, me familjen dhe njohjen e vlerave hyjnore që supozojmë se mishërojmë në këtë ditë, kjo është pikërisht Mirdita.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top