KUJTESA E RIFORMATUAR

Para pak ditësh, m’u desh të verifikoja një citat, nga një fjalim i paradokohshëm i ish-kryeministrit S. Berisha, të cilin e kisha nxjerrë nga faqja online e Këshillit të Ministrave. Për habinë time, lidhja që kisha më çoi te një 404 not found. Mendova se mos ishin duke i bërë faqes ndonjë remont kapital dhe […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top