KUR VIKTIMA KONSIDEROHET BISHTPËRDREDHUR

Gjergj Erebara Në vitin e largët 1967, një vajzë në Tiranë, në vit të fundit në gjimnaz, i shkruan një letër shokut Enver. Ajo i përkiste gjeneratës së parë të shqiptarëve që patën lindur dhe qenë rritur me pushtetin komunist. Vajza i tha shokut Enver se kishte një problem. Qe fejuar me një djalë inxhinier, […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.