Kur votuesi parakalon politikën

Nëse deri më sot kemi pasur bastione dhe votë të prerë me thikë, mandatet e fituara të LSI-së treguan se zgjedhësit po ecin njësh me hapin e politikës, e madje, u treguan në 23 Qershor edhe më të zgjuar nga c’e priste ajo (politika). Pragmatizmi është përhapur ndjeshëm. Ndaj, loja me votën, do bëhet në vijim më interesante dhe përcaktuese se asnjëherë tjetër më parë. Votuesit po zgjohen.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top