POETI NË METRO

Në vitin 1980, sistemi i transportit publik të New York-ut, i njohur edhe si MTA (Metropolitan Transit Authority) ishte në prag të falimentimit, dhe në fakt do të kish falimentuar, sikur të mos t’i kishin ofruar, në momentin e fundit, një shumë të konsiderueshme parash (bailout). Lajmi për dhënien e huasë u njoftua një të […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top