Populli shqiptar po trajtohet si romë!*

Mos mendoni se populli shqiptar po trajtohet më mirë sesa komuniteti rom. Dje, disa njerëz të fuqishëm, me para dhe lidhje të forta, arritën të na marrin vendin ku jetojmë, sepse në Shqipëri ligjin e bëjnë ata. Nesër e keni rradhën ju! Reagim i te rinjve romë dhe egjiptianë Të dashur bashkëqytetarë të Shqipërisë, Të dashur […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top