Problemet ekonomike të Shqipërisë së sotme dhe disa ilaçe “revolucionare”*

Profesor Elvin Meka ka bërë një koment mbi problemet e ekonomisë shqiptare sot, si reagim ndaj shkrimit “Dy rrugët për qeverinë e re”. Sipas Mekës, zgjidhja gjendet te masat më të ashpra në luftën kundër evazionit fiskal dhe korrupsionit, të cilat mund të krijojnë të ardhura të mjaftueshme për të zgjidhur të gjitha problemet e […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top