Progresive apo e sheshtë, debati ideologjik i një vendi utopik

Gjergj Erebara Janë dy aspekte që të bëjnë për të vjellë në debatin e fundit mbi faktin se qeveria ka ndër mend të rikthejë taksën progresive në Shqipëri. Aspekti i parë është pikëpamja ideologjike e debatit me argumente idiote të të mirave dhe të të këqijave të të dyja sistemeve. Aspekti i dytë është vlera […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.