ZELL PËR VARRËMIHJE

Azem Hajdari – figurë pa diskutim me peshë për PD-në, pluralizmin në Shqipërinë paskomuniste, kushedi edhe për hyrjen e vrullshme të Veriut në sheshet dhe më pas në korridoret politike të Tiranës. Këtë trashëgimi duhet t’ia mbledhin dhe t’ia studiojnë, në mos e kanë bërë tashmë; edhe sikur i ndjeri të mos ketë lënë gjë […]

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Scroll to Top